м. Київ, вул. Карбишева Генерала, 18

Головна » Статті » Світлопрозорі віконні конструкції

Світлопрозорі віконні конструкції

Сучасні світлопрозорі конструкції змогли поєднати в собі стильний дизайн та великий функціонал. З їх допомогою можна створювати унікальні архітектурні проекти та вирішити проблему нестачі природного світла. Розвиток сучасних технологій дав поштовх створенню більш досконалих конструкцій зі скла, здатних привертати увагу перехожих. Гармонійне поєднання прозорого та матового скла, встановленого у строгу геометрію, змусить будь-який інтер’єр виглядати іноваційно, цікаво та свіжо.
 
Крім естетичної привабливості, сьогоднішні скляні конструкції набули особливої стійкості до зовнішніх та механічних факторів, й можуть гарантувати повну безпеку використання протягом усього тривалого терміну експлуатації.
 
Скляні фасади широко використовуються при будівництві бізнес-центрів, ресторанів, торгово-розважальних комплексів, автосалонів, нічних клубів та галерей. Вони дозволяють втілити в життя найсміливіші дизайнерські задумки, значно скорочуючи витрати на зведення стін.
 
Види скляних фасадів
 
Скляні фасади передають витонченість сучасних будівель та споруд, й часто представлені на залізній підставці, що гарантує виробу міцність. Залежно від способу монтажу, скляні конструкції поділяють на такі види:
 

 • Стійчасто-ригельні системи (СРС) – підтримуються горизонтальними та вертикальними металевими профілями. Універсальна конструкція підходить для оформлення фасадів будівель будь-якого типу та має підвищену міцність.
 •  

 • Модульний фасад – часто використовується у екстер’єрах багатоповерхових будівель й може гарантувати реалізацію проектів в найкоротші терміни. Головна відмінність блокової модульної конструкції полягає в можливості доставити до місця будівництва готові для встановлення блоки, які швидко монтуються за допомогою спецтехніки.
 •  

 • Структурні системи мають ідеально гладкі поверхні, у яких відсутні петлі й інші видимі кріплення. Прихована система кріплень дозволяє створювати ексклюзивні фасади будь-яких розмірів та форм.
 •  

 • Напівструктурні системи можуть бути представлені звичайним склопакетом, матовим, дзеркальним чи глянцевим, який скріплений тонкими профілями, що імітують структурні шви.
 •  

 • Сітчаста система фасадного скління немає рами чи профілів. Кріплення елементів конструкції відбувається за допомогою еластичних затискачів на кронштейнах, які називають сітками. Даний вид кріпильного елементу дозволяє покрити склом великі площі, подарувавши будівлі ідеально гладенький фасад.
 •  

 • Вантові системи здатні надати будівлям панорамного виду й є підвидом сітчастої системи. Скління даного виду вважається найбільш сучасним та престижним, дозволяючи гратися з формами та геометрією фасадів.

 
Вартість фасадного скління може варіюватися в залежності від виду та матеріалів оздоблення. Для отримання більш докладної інформації пропонуємо вам звернутися до фахівців нашої компанії.


Автор: , Категорія: Статті, 12 Жовтня 2021